В Миколаївській ОВА кажуть, що під час реконструкції водогону та дюкеру в Миколаєві під знесення потрапляє «всього» 117 дерев


16:5605.08.2023

Як повідомляло Інше ТВ, 24 магнолії, 11 сакур, 552 липи і ще велика кількість дерев та кущів: що збираються знести в Миколаєві задля реконструкції водогону та дюкеру (ДОКУМЕНТ).

Однак в Департаменті містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА кажуть, що під ризик зносу підпадає менша кількість дерев.

Саме таке повідомлення з’явилось сьогодні, 5 серпня, на фейсбук-сторінці Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

«На початку 2023 року Миколаївською обласною військовою адміністрацією разом з міською владою та МКП «Миколаївводоканал» розглядалося питання реконструкції основних водогонів міста Миколаєва діаметрами 1000, 600 та 500 мм.

За минулі роки вздовж існуючих на сьогодні трас водогонів були висаджені зелені насадження, улаштовано благоустрій, пішохідні зони. Деякі відрізки трас розташовані під проїзними частинами вулиць.

Неможливо прокласти близько 20 кілометрів труб на території міста без тимчасового порушення благоустрою чи пошкодження зелених насаджень.

Тому замовник будівництва – департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації – разом з балансоутримувачем водогонів МКП «Миколаївводоканал» та проєктантами розглянули питання щодо вибору оптимального варіанту місця прокладки труб з метою врахування приватних майнових інтересів, інтересів громади, мінімального порушення твердого покриття проїзних частин міста та мінімальної шкоди для зелених насаджень.

Таким чином, в проєктах реконструкції водогонів запропоновано максимально оптимальні напрямки для прокладання труб великого діаметра. Після чого буде відновлено благоустрій, покриття проїзних частин вулиць тощо. Траншеї в місцях, де висаджені ряди дерев, планується викопувати між деревами.

У районі планової діяльності знаходиться 1740 дерев, з них 117 – попередньо підпадають під ризик видалення. Фактичну чисельність зелених насаджень, які можуть бути видалені, покажуть будівельні роботи. Проте їх чисельність не повинна перевищити вищезазначену кількість», – йдеться в повідомленні.

В Миколаївській ОВА кажуть, що під час реконструкції водогону та дюкеру в Миколаєві під знесення потрапляє «всього» 117 дерев 1
В Миколаївській ОВА кажуть, що під час реконструкції водогону та дюкеру в Миколаєві під знесення потрапляє «всього» 117 дерев 5

Також наводяться дані про можливі пошкодження зелених насаджень наведені у таблиці. Хоча не пояснюється, чому на ділянці №10 вказано, що зелені насадження відсутні, однак кількість дерев в зоні ризику вказано 17.

В Миколаївській ОВА кажуть, що під час реконструкції водогону та дюкеру в Миколаєві під знесення потрапляє «всього» 117 дерев 3
В Миколаївській ОВА кажуть, що під час реконструкції водогону та дюкеру в Миколаєві під знесення потрапляє «всього» 117 дерев 6


© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube