24 магнолії, 11 сакур, 552 липи і ще велика кількість дерев та кущів: що збираються знести в Миколаєві задля реконструкції водогону та дюкеру (ДОКУМЕНТ)


13:5520.07.2023

Згідно планованої діяльності Реконструкція водогону та дюкеру в м. Миколаїв під ніж попадають 24 магнолії, 11 сакур, 552 липи і ще велика кількість дерев та кущів.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила заступниця голови Миколаївської філії Національного екологічного центру України Інна Тимченко, передає Інше ТВ.

«Виявляється, з 11 квітня йде процедура оцінки впливу на довкілля реконструкції водогону в Миколаєві, за проектом зносу підлягає величезна кількість дерев (скрини додаються). Зауважень від громадськості немає, в новинах інформації теж…

В проєкті територіальні альтернативи не розглядаються! Хоча вони є, це точно., просто більшої вартості.

Якщо ми промовчимо, і цей проєкт реалізують, це буде непоправна шкода для нашого міста, в такій кількості в наших умовах дерева не компенсувати», – написала еколог.

Інна Тимченко звернула увагу, що зауваження до проекту приймаються до 04.08.23 на офіційну адресу управління екології (ecolog@mk.gov.ua).

Як повідомляло Інше ТВ, тільки сьогодні внаслідок буревію у миколаївському парку «Ліски» впало три десятки сосен (ФОТО)

Також повідомлялось без врахування соснопаду у «Лісках»: внаслідок буревію в Миколаєві впало, як мінімум, 32 дерева© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube