Шеврони Героїв: Зеленський показав, що йому подарували 29 липня спецпризначенці (ФОТО)


13:3030.07.2023

Президент України Володимир Зеленський продовжив серію публікацій про шеврони, які є на стенді в його кабінеті, – про те, звідки вони, хто їх передав, які це підрозділи.

Нову розповідь він опублікував в своїх акаунтах у соцмережах, передає Інше ТВ.

«Сили спеціальних операцій – це такий героїзм, про який неможливо розказати всі деталі одразу. Але сьогодні ми точно можемо сказати, що наші спецпризначенці – абсолютна міцність і сміливість. Щодня, виконуючи свої небезпечні, але дуже цінні для нашої країни службові обов’язки, вони роблять усе, щоб ворог не знав спокою на нашій землі.

Учора, у важливий для нашої держави та Збройних Cил день, для мене було честю отримати Шеврони Героїв від наших ССО.

Мілітарне ком’юніті Company Group Team, Командування Сил спеціальних операцій, Окремий центр спеціальних операцій «Схід» імені князя Святослава Хороброго, Окремий центр спеціальних операцій «Захід» імені князя Ізяслава Мстиславовича, 140-й окремий центр сил спеціальних операцій, 142-й навчальний центр, підрозділи Руху опору, Розвідувально-інформаційний центр, частини інформаційно-психологічних операцій, Полк забезпечення ССО, Полк зв’язку, Окремий центр оборони державної таємниці.

Символіка, що надихає, відображає характер і дух українських ССО. Дякую, хлопці! Дякую за все, що робите для нашої держави та людей, для перемоги України», – написав Зеленський.

Шеврони Героїв: Зеленський розповів про шеврони 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» та неофіційний шеврон зведеного загону 78-го полку ДШВ (ФОТО)

Шеврони Героїв: Зеленський розповів про «щасливий шеврон» 44-ї окремої артбригади (ФОТО)

Шеврони Героїв: 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» (ФОТО)

Шеврони Героїв: Зеленський показав, що йому вчора подарували в Очакові та Одесі (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube