В Одесі Зеленський відвідав реабілітаційні відділення, де захисники України проходять відновлювальне лікування (ФОТО, ВІДЕО)


22:5627.07.2023

Під час робочої поїздки на Одещину 27 липня Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою реабілітаційних відділень у медичних закладах, де захисники України проходять програми фізичної реабілітації та відновлення.

Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України, передає Інше ТВ.

Зокрема, в одному з таких закладів Одеси створено сучасне відділення для військовослужбовців на 30 ліжок, що вже сьогодні дає змогу українським воїнам проходити відновлювальне лікування.

Володимир Зеленський поспілкувався із захисниками, які перебувають на реабілітації в закладі, побажав їм здоров’я та якнайшвидшого відновлення.

Інший медично-реабілітаційний центр був капітально відремонтований і переоснащений.

Президенту розповіли, що в цьому закладі проводиться комплексна медична реабілітація постраждалих від вибухів, обстрілів, бомбардувань військових і цивільних поранених, відновлення їхнього фізичного та психологічного стану.

Його фахівці постійно навчаються та переймають європейський досвід проведення комплексної медичної реабілітації у стаціонарних умовах.

Глава держави поспілкувався з медичними працівниками з різних куточків України та від імені всього українського народу привітав їх із професійним святом.

«Сьогодні ми в різних містах нашої країни вітаємо лікарів, військових і цивільних. Із різних частин нашої держави. Ми вдячні вам за допомогу, яку ви надаєте нашим військовим і цивільному населенню», – наголосив він.

Володимир Зеленський подякував медикам за їхню самовіддану працю, досвід і професіоналізм.

Президент також вручив державні нагороди військовим і цивільним медичним працівникам.

«Тепер – Одещина. Реабілітаційні відділення в медичних закладах. Наші хлопці, які проходять програми фізичної реабілітації. Здоров’я вам та якнайшвидшого відновлення!

Наші медики з різних куточків країни. Із професійним святом вас! Дякуємо за допомогу нашим військовим і цивільному населенню, за самовіддану працю, досвід і професіоналізм», – написав Зеленський в своїх акаунтах у соцмережах.

Як повідомляло Інше ТВ, Зеленський відвідав медзаклади в Миколаєві і Очакові (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube