Зеленський відвідав медзаклади в Миколаєві і Очакові (ФОТО, ВІДЕО)


19:4427.07.2023

Під час робочої поїздки до Миколаївської області сьогодні, 27 липня, в День медичного працівника Президент України Володимир Зеленський відвідав медзаклади в Миколаєві та Очакові.

Про це повідомили в Офісі Президента України, передає Інше ТВ.

У хірургічному відділенні лікарні в обласному центрі глава держави поспілкувався з дітьми, які лікуються після мінно-вибухових травм, яких вони зазнали під час обстрілів регіону російськими окупантами.

Володимир Зеленський поспілкувався з медичними працівниками та привітав їх із професійним святом.

Як зазначив Президент, держава має ще більше цінувати медиків і покращувати умови їхньої важливої роботи.

“Миколаїв. У хірургічному відділенні лікарні поспілкувався з дітьми, які лікуються після мінно-вибухових травм, яких вони зазнали під час обстрілів регіону. 

Дякую нашим медикам за велику роботу. За те, що повертають до життя дітей, зокрема з інших регіонів, які є нашим майбутнім. Маємо ще більше цінувати медичних працівників і покращувати умови їхньої дуже важливої роботи”, – відмітив Президент.

Володимир Зеленський також вручив державні нагороди військовим і цивільним. Зокрема, військові медики отримали від Президента ордени «За мужність» III ступеня та ордени Данила Галицького.

В Очакові Глава держави відвідав стабілізаційний медичний пункт, де отримують допомогу захисники України, поранені на передовій.

Президент ознайомився з медичною технікою та роботою лікарсько-сестринської бригади. Глава держави оглянув обладнання палат, стоматологічний кабінет, лабораторію та хірургічне відділення медпункту.

В Очакові Володимир Зеленський також вручив військовим медикам ордени «За мужність» III ступеня, орден Данила Галицького, медалі «За військову службу Україні» та «За врятоване життя».

“Стабілізаційний медпункт в Очакові. Тут отримують медичну допомогу поранені на передовій захисники України. Мав честь особисто вручити військовим медикам державні нагороди. Пишаюся всіма, хто захищає державу! Вдячний усім, хто рятує людей!”, – написав у своїх акаунтах Володимир Зеленський до відео.

Як повідомляло Інше ТВ, Сьогодні – День медпрацівника: як рятують життя бойові медики миколаївської «79-ки» (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube