Різдво – 25 грудня: Верховна Рада офіційно закріпила перенос на нові дати трьох державних свят


12:2114.07.2023

Верховна Рада змінила дати святкування Дня української державності, Дня захисників і захисниць, а також Різдва Христового.

Ухвалення відповідного президентського законопроєкту №9431 в цілому підтримав 241 народний депутат на пленарному засіданні в п’ятницю.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на члена фракції “Голос” Ярослава Железняка.

Згідно з документом, День української державності перенесено з 28 липня на 15 липня, а День захисників і захисниць України – на 1 жовтня (згідно з чинними нормами законодавства, наразі це 14 жовтня), а щодо Різдва Христового в Україні законодавчо закріплено єдину дату святкування – 25 грудня.

Як повідомляло Інше ТВ, 28 червня в Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону України “Про внесення змін до статті 73 Кодексу Законів про працю України”, ініціатором якого є Президент України Володимир Зеленський, яким пропонувалось внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, визначивши, що 25 грудня відзначається Різдво Христове, 15 липня – День Української Державності, 1 жовтня – День захисників і захисниць України.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube