В Бєлгороді терміново евакуюють сховище ядерних боєприпасів, – ГУР


21:0922.05.2023

Російська влада проводить термінову евакуацію ядерних боєприпасів зі сховища, що розташовані у Бєлгородській області. Це відбувається на тлі операції «Російського добровольчого корпусу». Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

Юсов заявив, що в інформації про евакуацію з прикордонних населених пунктів Бєлгородської області та знищення російського Мі-8 у регіоні «є багато правди». «Є навіть додаткова інформація щодо евакуаційних заходів. У терміновому режимі об’єкт «Бєлгород-22», це сховище ядерних боєприпасів, так само росіяни евакуювали з району, поблизу Грайворона знаходиться», – розповів Юсов.

Представник розвідки підтвердив, що на об’єкті «Бєлгород-22» була тактична ядерна зброя.

За словами Юсова, все, що зараз відбувається на території Росії, – це внутрішній конфлікт. В операції беруть участь громадяни РФ, їх підтримали інші жителі прикордонних територій Бєлгородської області.

Нагадаємо, раніше речник ГУР Андрій Юсов зазначив, що на території Бєлгородської області легіон “Свобода Росії” та “Російський добровольчий корпус” проводять операцію для створення “смуги безпеки” для захисту цивільних українців. За його словами, операцію проводять виключно громадяни Росії.

“Так, сьогодні “Русский добровольческий корпус” та “Легион Свобода России”, які складаються з громадян РФ розпочали операцію зі звільнення цих територій Білгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення”, — сказав Юсов.

Він додав, що наразі управління розвідки не коментуватиме безпосередньо плани цієї операції, але, за словами речника ГУР, “завданням і результатом має стати підвищення безпеки і захист українського мирного населення від терористичних атак та обстрілів з боку терористичних угруповань”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube