Апеляційна скарга Мін’юсту у справі про конфіскацію активів володимира сальдо задоволена: гауляйтер Херсонщини втратив ще частину майна


18:2117.05.2023

Так, Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду позовні вимоги Мін’юсту були задоволені в повному обсязі.

В дохід держави додатково до активів, зазначених в рішенні 1-ї інстанції, стягнуто активи, які належать Сальдо В.В. опосередковано через дочку Сальдо І.В.

Про це повідомляють в Мін’юсті, передає Інше ТВ.

Зокрема це:

55,56% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «БЕБКО-АВТО»;

40% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «КОНКА».

Також в судовому засіданні була роглянута апеляційна скарга третіх осіб, які не заявляли самостійних вимог на предмет спору, а саме: ПрАТ “КАШТАН”, Сальдо Л.П. та Сінькова В.М. Вимоги третіх сторін полягали в скасуванні рішення Вищого антикорупційного суду від 9 травня 2023 року в частині стягнення активів, які належать Сальдо В.В. опосередковано через колишню дружину Сальдо Л.П. Постановою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 17 травня 2023 року в задоволенні апеляційної скарги третіх осіб було відмовлено.

Як повідомляло Інше ТВ, трохи більше тижня тому, 9 травня, згідно з рішенням ВАКС, у сальдо конфіскували низку земельних ділянок, житлові приміщення в готелі 3279,9 кв. м, триповерховий будинок та житловий будинок площею 236,7 кв. м у Херсоні та квартиру площею 128,5 кв. м в Одесі. У тимчасово окупованому смт Ореанда в Криму в колаборанта забрали паркувальні місця та квартиру, у Ялті – житлове приміщення.

Окрім цього, держава конфіскує 99,86% від загальної кількості акцій ПАТ “Каштан”, зареєстрованого у місті Коростишів Житомирської області. Підприємство займається видобутком декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. У сальдо також забирають 30% від загальної кількості акцій ПАТ “Дельта Сервіс”, зареєстрованого у Херсоні, і автомобіль Volvo XC90 2020 року випуску.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube