На Миколаївщині на Великдень тривалість комендантської години змінюватись не буде – в церквах це врахують


18:2914.04.2023

Цьогоріч вдруге його святкуємо в умовах повномасштабної війни. Тож у Великодню ніч не треба забувати про правила комендантської години, нагадують в  Управлінні культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.

Згідно з розпорядженням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма № 139-р від 10.04.2023 наразі вона діє з 00:00 до 05:00 (за виключенням населених пунктів Очаківської міської територіальної громади, де вона діє з 23:00 до 05:00). Питання щодо скасування комендантської години на Великдень не розглядається.

Напередодні святкування світлого Воскресіння Христового під головуванням заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрія Гранатурова була проведення міжконфесійна нарада за участю представників релігійних інституцій Миколаївської області та керівництва ГУНП України в Миколаївській області, Управління патрульної поліції в Миколаївській області, Управління СБУ в Миколаївській області, ГУ ДСНС в Миколаївській області, Національної гвардії України, КП «Миколаївська обласна варта». За результатами наради переважна більшість релігійних організацій прийняла рішення проводити Великодні богослужіння зранку 16 квітня опісля завершення дії комендантської години.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube