Трамп підписав звинувачення і залишив залу суду


22:5104.04.2023

Колишнійпрезидент США Дональд Трамп залишив залу суду після того, як йому зачитали звинувачення.

Про це пише Вloomberg.

Найімовірніше, Трампа було відпущено з суду під особисте зобов’язання.

Депутат Хоакін Кастро, демократ від штату Техас, став одним із перших законодавців, хто прокоментував цей процес.
“Хоча звинувачення колишнього президента є безпрецедентним, окружний прокурор Манхеттена продемонстрував велику мужність, притягнувши Дональда Трампа до відповідальності”.
Кастро працював менеджером з питань імпічменту в Палаті представників під час другого процесу імпічменту Трампа в Сенаті.

Вже опубліковане обвинувачення, з яким ознайомився Трамп.

В тексті йдеться, що Окружний прокурор Манхеттена Елвін Л. Брегг-молодший сьогодні оголосив обвинувальний акт проти 76-річного Дональда Трампа за фальсифікацію нью-йоркських бізнес-звітів з метою приховування шкідливої інформації та незаконної діяльності від американських виборців до і після виборів 2016 року. Під час виборів Трамп та інші особи використовували схему “зловити і вбити”, щоб виявити, придбати і поховати негативну інформацію про нього і підвищити його електоральні перспективи. Потім Трамп доклав чимало зусиль, щоб приховати ці дії, внісши десятки неправдивих записів у ділову документацію, щоб приховати злочинну діяльність, включаючи спроби порушити виборче законодавство штату і федеральне законодавство.

В обвинувальному висновку Верховного суду штату Нью-Йорк Трампа звинувачують за 34 пунктами у фальсифікації ділової документації першого ступеня.

“Жителі штату Нью-Йорк стверджують, що Дональд Трамп неодноразово і шахрайським чином фальсифікував нью-йоркську ділову документацію, щоб приховати злочини, які приховували шкідливу інформацію від виборців під час президентських виборів 2016 року”, – заявив окружний прокурор Брегг. “Мангеттен є домом для найважливішого бізнес-ринку країни. Ми не можемо дозволити нью-йоркським компаніям маніпулювати своєю звітністю, щоб приховати злочинну поведінку. Як описано у “Викладі фактів”, слід грошей і брехні викриває схему, яка, за твердженням громадськості, порушує один з основних і фундаментальних законів Нью-Йорка про ведення бізнесу. Як цей офіс робив неодноразово, сьогодні ми підтверджуємо наш урочистий обов’язок забезпечити рівність усіх перед законом”.

Згідно з судовими документами і заявами, зробленими під запис у суді, з серпня 2015 року по грудень 2017 року Трамп організував свою схему “зловити і вбити” за допомогою серії платежів, які він потім приховував за допомогою місяців фальшивих ділових записів.

В одному випадку American Media Inc. (“AMI”) заплатила 30 000 доларів колишньому швейцару Trump Tower, який стверджував, що у нього є історія про позашлюбну дитину Трампа.

У другому випадку AMI виплатила 150 000 доларів жінці, яка стверджувала, що мала сексуальні стосунки з Трампом. Коли Трамп прямо наказав адвокату, який тоді працював у Trump Organization як спеціальний радник Трампа (“спеціальний радник”), відшкодувати AMI готівкою, спеціальний радник вказав Трампу, що платіж має бути здійснений через підставну компанію, а не готівкою. Зрештою, після консультації зі своїм адвокатом, AMI відмовилася прийняти відшкодування. AMI, який пізніше визнав свою поведінку незаконною в угоді з федеральними прокурорами, вніс неправдиві записи у свої ділові документи щодо справжньої мети платежу в розмірі 150 000 доларів.

У третьому випадку – за 12 днів до президентських виборів – спеціальний радник переказав 130 000 доларів адвокату актриси фільмів для дорослих. Спеціальний радник, який згодом визнав себе винним і відсидів у в’язниці за незаконний внесок у виборчу кампанію, здійснив платіж через підставну корпорацію, що фінансувалася через банк на Манхеттені.

Після перемоги на виборах Трамп відшкодував витрати спеціального радника через серію щомісячних чеків, спочатку з відкличного трасту Дональда Трампа (Donald J. Trump Revocable Trust), створеного в Нью-Йорку для зберігання активів Trump Organization під час президентства Трампа, а згодом з банківського рахунку Трампа. Загалом з фіктивною метою було виписано 11 чеків. Дев’ять з цих чеків були підписані Трампом. Кожен чек був оброблений компанією Trump Organization і незаконно замаскований під оплату юридичних послуг, наданих відповідно до неіснуючого договору про надання послуг. Загалом було зроблено 34 фальшиві записи в нью-йоркських бізнес-облікових документах, щоб приховати початковий таємний платіж у розмірі 130 000 доларів США. Крім того, учасники схеми вчинили дії, які спотворили справжній характер відшкодувань для цілей оподаткування.

Трамп поставив підпис під звинуваченням.

Нагадаємо, Суд над Трампом. Все, що треба знати (ФОТО)

Сьогодні ввечері за нашим часом Трамп заарештований. ЗМІ не дозволили транслювати оголошення звинувачення© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube