США підготували новий пакет військової допомоги – для наступу, на $2,6 млрд.


10:0801.04.2023

У понеділок, 3 квітня, США оголосять про новий пакет військової допомоги Україні на суму $2,6 млрд.

Про це повідомляє Reuters.

За словами співрозмовників видання, пакет військової допомоги може містити радари спостереження за повітряним простором, протитанкові ракети та бензовози.

Очікується, що шість типів боєприпасів, зокрема танкових, також будуть у списку. За словами американських чиновників, вартість пакету військової допомоги та конкретний список озброєння може змінитися.

Також, за їхніми словами, у пакет планується включити високоточні авіаційні боєприпаси, мостове обладнання, яке Україна використовуватиме для наступу на російські позиції, ремонтно-евакуаційні машини для важкої техніки, що виведена з ладу, додаткові снаряди для систем ППО NASAMS.

За попередніми даними, пакет допомоги складається з $2,1 млрд, що надходять від фінансування Ініціативи сприяння безпеці України (USAI), що дозволяє адміністрації президента Джо Байдена купувати зброю у підприємств, а не брати з американських арсеналів.

$500 млн, що залишилися, – це в основному боєприпаси, які допоможуть Україні провести весняний контрнаступ. Очікується, що їх буде вилучено із поточних запасів Штатів.

Нагадаємо, не ATACMS, але є варіанти з тою ж дальністю, – Міллі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube