Данія для відбудови Миколаївщини готова допомагати і державним підприємствам, і приватним (ФОТО)


12:4429.03.2023

Про це розповів перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик.

-Разом з колегами з Миколаївської ОВА, міської ради та представниками місцевого бізнесу взяв участь у онлайн-зустрічі із представниками уряду Королівства Данія. Основна тема – відбудова Миколаївщини за створеною Данською кредитно-гарантійною програмою, – повідомив Антон Табунщик на сторінці в Фейсбуці.

Данія для відбудови Миколаївщини готова допомагати і державним підприємствам, і приватним (ФОТО) 1
Данія для відбудови Миколаївщини готова допомагати і державним підприємствам, і приватним (ФОТО) 5
Данія для відбудови Миколаївщини готова допомагати і державним підприємствам, і приватним (ФОТО) 3
Данія для відбудови Миколаївщини готова допомагати і державним підприємствам, і приватним (ФОТО) 6

Мова йде про те, що в рамках Дансько-українського фонду уряд Данії створив нову схему в Данському експортно-інвестиційному фонді (EIFO). Вона поділена на дві підсхеми: допомога державним українським підприємствам та приватним компаніям. Зі свого боку Данія готова виділити по 500 мільйонів данських крон для кредитів українським підприємствам з особливим фокусом для Миколаєва та області на кожну з підсхем (загальна сума кредитування складатиме один мільярд данських крон).

-Кредитування відбуватимуться за спрощеною системою та будуть доступні як державному сектору, так і приватному. При цьому мінімальні ставки для нас є відносно низькими – від 3.5%, порівняно із ринковими ставками на сьогодні.

Розповіли данцям про масштаби руйнувань, завдані рашистами. Лікарні, університети, школи, житлові будинки, система водопостачання Миколаєва, житлова інфраструктура тощо. Значних ушкоджень зазнали наші підприємства, тому відновлення бізнесу це основа відбудови області, оскільки це робочі місця для місцевих працівників та інвестиційна привабливість області для представників міжнародного бізнесу. Нині спільно працюємо над розробкою відповідного механізму та пошуку проектів і приватного бізнесу для подальшої співпраці, – повідомив перший заступник голови Миколаївської облради.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube