Сирський знову в Бахмуті – поставив завдання війську (ВІДЕО)


09:1728.03.2023

Російські загарбники не полишають спроб захопити місто Бахмут на Донеччині, завдання українських  сил – виснажити ворога та завдати йому великих втрат.

Про це командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив у Telegram

“Росіяни намагаються сконцентрувати головні свої зусилля на Бахмутському напрямку. Вони не залишають спроб оточити та захопити місто.

Завдяки героїзму і професійності наших військових, вмілим та злагодженим діям, ефективному використанню маневру і можливостей зброї, ми утримуємо фортецю Бахмут всупереч різним термінам та прогнозам”.

 Сирський додав, що під відвідувань військ він спільно з командирами узгоджує плани, які  матимуть реальний результат не на карті, а на полі бою.

Також, за його словами, оборонці ретельно вивчають вразливості окупантів, щоб якнайефективніше застосовувати проти них силу.

“На сьогодні наше головне завдання – виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат. Це дасть змогу створити необхідні умови, які сприятимуть звільненню української землі та пришвидшать нашу перемогу”, – підсумував Сирський.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube