Зеленський розповів про санкції, які запровадила Україна, і про очікування справедливості (ВІДЕО)


21:3018.03.2023

Про це президент говорив у своєму вечірньому зверненні.

-Є нові санкції РНБО. Більш ніж 400 осіб та компаній. Більшість із них – російські. Це ВПК держави-терориста. Але також це іранські та сирійські особи, ті, хто допомагає терору.

Кожен такий наш санкційний крок ми ретельно опрацьовуємо. Українські санкції – це частина глобального тиску на Росію. Усі, хто виробляє зброю для терору проти України, хто допомагає Росії розпалювати агресію, зокрема постачаючи «Шахеди», хто підтримує російську руйнацію міжнародного права, можуть бути лише маргіналами для світу.

Володимир Зеленський почасти пояснив, чому в санкційному списку є прізвище президента Сирії Асада – тому що “народ Сирії не отримав потрібного захисту, і це дало відчуття безкарності Кремлю та його спільникам, тому що міста Сирії російські війська руйнували так само, як і наші міста”.

Зеленський вважає, що коли на нашій землі буде відновлено справедливість за статутом ООН, це дасть гарантії миру для багатьох частин світу.

Цей тиждень приніс хороші результати – відбулось чергове засідання Рамштайну, є нові оборонні пакети від наших друзів. Це стосується боєприпасів, амуніції, танків та артилерії. Є рішення щодо літаків, за що Зеленський подякував Польщі та Словаччині.

Президент розповів про онлайн-нараду українських командувачів, в якій взяли участь очільники Пентагону, – говорили про ефективність ЗСУ і як її досягти.

“Є лише один суб’єкт, який руйнує життя: це Росія. Є лише один спосіб захистити життя: треба вигнати російську армію з української землі. І ми це зробимо”.

Зеленський знову відзначив, зокрема, морпіхів 36-ї бригади і десантників 79-ки.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський розповів про санкції, які запровадила Україна, і про очікування справедливості (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube