Олег Царьов зізнався, що Янукович планував узурпацію влади і хотів змусити Західну Україну вимагати відокремлення


19:1713.03.2023

Про це розповів в Телеграм Денис Казанський.

Олег Царьов зізнався, що Янукович планував узурпацію влади і хотів змусити Західну Україну вимагати відокремлення 1
Олег Царьов зізнався, що Янукович планував узурпацію влади і хотів змусити Західну Україну вимагати відокремлення 5
Олег Царьов зізнався, що Янукович планував узурпацію влади і хотів змусити Західну Україну вимагати відокремлення 3
Олег Царьов зізнався, що Янукович планував узурпацію влади і хотів змусити Західну Україну вимагати відокремлення 6

Майже 10 років російська пропаганда доводила, що Майдан був державним переворотом, що нібито Майдан спровокував війну, а якби революції не було, то Янукович би сам згодом пішов, і все було мирно і добре. І ось Олег Царьов кількома фразами просто знищив цю багаторічну брехню. Тому що з його слів уже виходить, що це Янукович замишляв державний переворот і знищення України, а Майдан цьому перевороту запобіг.

Давно кажу, що нам треба дякувати долі за тупість наших ворогів. Був би Царьов розумнішим, він би звісно про цей план знищення України мовчав. Але оскільки у Царьова інтелект пітекантропа, він усе вибовкав і тим самим повністю виправдав Революцію Гідності.

Якщо хтось досі і сумнівався в необхідності Майдану – після таких одкровень Царьова всі сумніви остаточно відпадуть. Після приходу Януковича до влади мирного сценарію для України вже не існувало. Просто до Майдану Росія за допомогою Януковича планувала захопити всю країну, за винятком західних областей. А після Майдану змогла захопити тільки Крим і частину східних регіонів, – написав Казанський.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube