Зеленський ввів в дію санкції проти російських букмекерських контор – на 50 років


06:4711.03.2023

Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про санкції проти російських букмекерських контор та сотень компаній, а також 120 фізичних осіб. Указ від 10 березня опубліковано на сайті глави держави.

Під санкції потрапили букмекерські контори “СпортБет”, “Пятигорский ипподром”, “Ф.О.Н.”, “Фортуна”, “Первая международная букмекерская компания”, “Управляющая компания Национального коневодческого союза” (Winline), “Пари” (Paribet), “Атлантик-М”, “БетРинг”, “Рус-Телетот”, “Марафон”, “СТОМ” (Betboom), “Санторин” (Baltbet), “Спортлото”, Parimatch та інші.

Всього у списку 287 юридичних осіб, більшість із них зареєстровані в РФ. Строк застосування санкцій – 50 років. Санкції передбачають блокування активів, повне припинення торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, та інші обмеження і заборони.

Також Зеленський ввів в дію санкції проти 120 фізичних осіб – теж на 50 років. До списку увійшли підприємці з Росії, Туреччини, Кіпра, Великої Британії, Вірменії та інших держав.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський ввів в дію санкції проти російських букмекерських контор – на 50 років' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube