В Британії за загадкових обставин померла українська дівчина


20:3606.03.2023

14-річну українку знайшли без свідомості на пляжі 4 березня в південному Девоні у Великій Британії. Дівчину доправили до лікарні, але згодом вона померла.

Про це повідомляє ресурс Sky news.

14-річна українська дівчинка померла після того, як її знайшли непритомною на пляжі в південному Девоні в суботу, повідомила поліція.

Поліція підтвердила, що дівчинка та її мати були біженцями, але не ясно, чи були вони частиною програми “Будинки для України”, яка дозволяє людям, що живуть у Великобританії, спонсорувати українських громадян або сім’ї, які приїжджають до них і живуть з ними.

Поліцейські повідомили, що в суботу ввечері вони отримали повідомлення про зникнення дівчинки-підлітка в районі Доуліш в графстві Девон.

Пошуки проводилися за підтримки поліцейського гелікоптера та берегової охорони, і на пляжі Доліш було знайдено непритомну людину. Згодом українську дівчину доставили до Королівської лікарні Девону та Ексетеру, де вона згодом померла.

Поліція повідомила, що було проведено офіційне впізнання та поінформовано найближчих родичів.

Її смерть розглядається як незрозуміла, і поліція закликає всіх, хто має записи з камер відеоспостереження або дверних дзвінків, які можуть допомогти слідству, відгукнутися.

Розтин тіла має відбутися у четвер.

Детектив-інспектор Беккі Девіс з поліції Девону та Корнуолу сказала: “Загибла дівчина була громадянкою України, яка проживала в районі Доуліш; ми зв’язалися з українським посольством, і Міністерство внутрішніх справ також знає про цей інцидент.

“Ця смерть наразі розглядається як нез’ясована, і триває розслідування обставин, що призвели до цієї смерті. У цей трагічний час наші думки з родиною та друзями дівчинки-підлітка”.

В українському МЗС повідомили, що слідство розпочато.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube