Тихановську у Мінську заочно засудили до 15 років, Латушко до 18


15:0106.03.2023

Суд у Мінську заочно засудив екс-кандидата у президенти Білорусі Світлану Тихановську. Їй призначили 15 років за ґратами.

Про це повідомляє Белта.

Тихановську визнали винною у “змові, вчиненій з метою захоплення державної влади неконституційним шляхом”.

Також опозиційного лідера Білорусі звинуватили у “створенні екстремістського формування та керівництві ним, публічних закликах до захоплення влади та діях, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Білорусі”.

Крім того, білоруський режим засудив опозиційного політика, екс-дипломата Павла Латушко. Йому заочно призначили 18 років суворого режиму у виправній колонії.

Нагадаємо, Світлана Тихановська у 2020 році брала участь у президентських виборах у Білорусі після того, як її чоловіка не допустила ЦВК. Пізніше Сергія Тихановського затримали та кинули до в’язниці.

За даними білоруської ЦВК, Тихановська посіла друге місце та отримала 10% голосів. Проте опозиціонери вважають, що за неї проголосували 70-80% виборців.

Нагадаємо, в жовтні минулого року на Варшавському безпековому форумі Тихановська заявила: “Без вільної України не буде вільної Білорусі… Ми не просимо вас воювати замість нас. Ми просимо вашої підтримки, щоб дати нам сили боротися”, – сказала вона. Ця заява викликала обурення в українців. В свою чергу білоруска опозиція не раз висловлювала в різних формах образи на українську владу, яка не поспішає запрошувати Тихановську і співпрацювати з нею.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Тихановську у Мінську заочно засудили до 15 років, Латушко до 18' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube