Зараз дипломатія – це зброя. Зеленський розповів про результати перемовин (ВІДЕО)


22:5213.02.2023

У щоденному зверненні президент Зеленський розповів, що провів засідання Ставки, на якому йшла мова оборони сходу та півдня України, зокрема Одеси та області. А також про те, що представив сьогодні курівників СБУ та МВС. Він впевнений, що вони на своїх місцях і матимуть здобутки на своїх посадах.

Володимир Зеленський розповів про контакти з керівництвом Норвегії і подякував за військову, фінансову та гуманітрну допомогу цій країні. Згадав про контакти з президентом Кіпру – Зеленський привітав його з перемогою на виборах, домовились про співпрацю. “Вперше говорив з президентом Філіпін – подякував за підтримку в міжнародних організаціях, домовились розвивати відносини”.

-Наша дипломатична активність зараз – дуже висока. Майже щодня є нові домовленості. Минулий тиждень був особливо потужним. Але головне – щоб кожна досягнута домовленість якнайшвидше переростала у конкретне постачання для нашої оборони, у конкретну взаємодію між державами, у конкретні підписані документи.

І робимо саме таку інтенсивність дипломатичної роботи – новою мінімальною нормою для України.

Ми досягли важливого розуміння з Британією щодо далекобійної зброї та необхідності пришвидшити постачання танків. Маємо хорошу домовленість щодо артилерії та боєприпасів. Маємо повне розуміння позицій одне одного в питанні сучасної бойової авіації.

Сильною зустріччю були й наші переговори в Парижі з Президентом Макроном і канцлером Шольцом.

Ми говорили втрьох, дуже відверто, і це дозволило знайти спільне розуміння щодо перспектив у цій війні. Ми маємо спільне бачення шляху до перемоги. Візит до Брюсселя став таким, якого ще не було в історії наших відносин з Євросоюзом. Вперше – така увага до України, вперше – зустріч одразу з усіма лідерами Європи і плюс ще серія розмов з європейськими лідерами – максимально динамічних, змістовних і позбавлених зайвої політизації. З кожним лідером ми проговорили суто ті речі, які важливі для наших відносин і для європейської спільноти загалом.

Особливо відзначу ще переговори з Польщею. Ми обговорювали танки та іншу зброю для захисту на землі; літаки та інші засоби для захисту у небі. Обговорили ситуацію в регіоні загалом, перспективи цього року… Як і завжди, маємо повне взаєморозуміння з польськими братами.

Пам’ятаймо: кожен новий здобутий для України результат – це скорочення часу до перемоги. І дуже важливо: маємо чітку підтримку з боку європейських інституцій та європейських лідерів нашої мети підготуватися і вже цього року розпочати переговори щодо членства України в ЄС. Зараз більше, ніж будь-коли, відчувається, що європейські цілі України стають реальністю. Коли нарешті реальних досягнень відчутно більше, ніж політичних декларацій. Десятиліттями Україна і Євросоюз ішли до цього, – сказав Зеленський.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зараз дипломатія – це зброя. Зеленський розповів про результати перемовин (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube