Чиновниця Держлікслужби сприяла завозу в Україну фальш-ліків на 32 млн.грн. (ФОТО)


18:1802.02.2023

Служба безпеки повідомила про підозру керівниці одного з департаментів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, яка сприяла завезенню в Україну та продажу фальсифікованих ліків.

Правоохоронці викрили та заблокували протиправний механізм потрапляння на український ринок великої партії неякісних іноземних ліків на загальну суму понад 32 млн грн. Заходи з викриття правопорушників здійснювали співробітники Служби безпеки спільно з представниками Нацполіції Києва за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Чиновниця Держлікслужби сприяла завозу в Україну фальш-ліків на 32 млн.грн. (ФОТО) 1
Чиновниця Держлікслужби сприяла завозу в Україну фальш-ліків на 32 млн.грн. (ФОТО) 7
Чиновниця Держлікслужби сприяла завозу в Україну фальш-ліків на 32 млн.грн. (ФОТО) 3
Чиновниця Держлікслужби сприяла завозу в Україну фальш-ліків на 32 млн.грн. (ФОТО) 8
Чиновниця Держлікслужби сприяла завозу в Україну фальш-ліків на 32 млн.грн. (ФОТО) 5
Чиновниця Держлікслужби сприяла завозу в Україну фальш-ліків на 32 млн.грн. (ФОТО) 9

Слідство встановило, що посадовиця сприяла затвердженню в офіційних документах неправдивих відомостей щодо лікарських засобів на користь приватного підприємця. Висновки комплексних експертиз підтвердили невідповідність імпортованих ліків нормам законодавства України. Керівнику комерційної структури та держслужбовиці повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ст. 321-1 ККУ (Фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів).

Служба безпеки України продовжує встановлювати всіх осіб, які можуть бути причетні до скоєння правопорушення. Вживаються заходи для вилучення з обігу фальсифікованих лікарських засобів.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube