Вихователька дитбудинку на Київщині била не одну дівчинку – відомо вже про двох постраждалих від її рук дівчат


12:4502.02.2023

Вчора стало відомо, що у Фастівському районі Київської області вихователька дитячого будинку, за даними слідства, катувала дев’ятирічну дівчинку, яка там жила.

Однак ця дитина не єдина зазнала побоїв від цієї жінки.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

«За даними слідства, підозрювана за домовленістю з опікуном виконувала обов’язки вихователя у дитячому будинку. Між жінкою та двома дітьми періодично виникали непорозуміння через недотримання встановлених нею правил проживання.

Встановлено, що підозрювана покликала 11-річну дівчинку в одну із кімнат будинку та завдала їй не менше 25 ударів долонею в різні частини тіла. Щоб залякати інших дітей, вона також побила лозиною 9-річну вихованку будинку.

Наразі постраждалі дівчатка та ще 17 дітей, які перебували під опікою і проживали у будинку, вилучені. Вони знаходяться у лікарні, їх оглянуть медики.

Жінка затримана у порядку ст. 208 КПК України. Їй повідомлено про підозру за фактом катування (ч. 1, 2 ст. 127 КК України). До суду скеровано клопотання про обрання їй запобіжного заходу», – йдеться в інформації Офісу Генпрокурора України.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube