“Путін наказав військам захопити Донеччину та Луганщину до березня”, – ГУР


12:0002.02.2023

Російський диктатор путін наказав своїм військам захопити всю територію Донецької та Луганської областей України до березня.

Про це представник ГУР МО України Андрій Черняк повідомив у коментарі виданню Kyiv Post.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України заявив, що є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

“Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей”, – зазначив Андрій Черняк.

Також, представник ГУР МО України зазначив, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

“Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати”, – заявив представник воєнної розвідки України.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Путін наказав військам захопити Донеччину та Луганщину до березня”, – ГУР' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube