В Україні звільняють керівництво митної служби


12:5701.02.2023

Голова фракції Слуга народу в Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що Кабінет міністрів сьогодні звільнить керівництво Державної митної служби. Про це він написав у Telegram.

“Сьогодні <…> звільнення всього керівного складу Митниці. Країна під час війни буде змінюватися. Якщо хтось не готовий до змін, то держава сама прийде і допоможе їм змінитися”, – написав Арахамія.

Паралельно він підтвердив усі сьогоднішні новини про масштабні обшуки: у Державній податковій службі у Києві, у бізнесмена Ігоря Коломойського, у колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у нардепа-забудовника Вадима Столара.

Державна митна служба працює без постійного керівника вже понад рік. У листопаді 2021 року Павло Рябікін перейшов на роботу в Кабінет міністрів, і відтоді обов’язки голови Держмитслужби виконує В’ячеслав Демченко.

Перший заступник голови фінансового комітету Верховної Ради Ярослав Железняк стверджує, що новим в.о. керівника митниці стане один із заступників. За інформацією нардепа Олексія Гончаренка, це буде Сергій Звягінцев.

Звягінцев з квітня 2017 до січня 2020 року обіймав посаду директора Департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

З січня 2020 року очолював Департамент державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Державної служби морського та річкового транспорту України. З лютого 2020 року виконував обов’язки голови цього відомства, а з липня 2020 року обіймав посаду голови.

У січні 2021 року його призначили заступником голови Держмитслужби.

У 2022 році Державне бюро розслідувань, попри пріоритетність в розслідуванні злочинів проти основ Національної безпеки, продовжило послідовну та системну роботу щодо протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері.

Розслідування злочинів на митниці є надзвичайно важливим напрямком роботи ДБР, адже навіть у мирні часи надходження до бюджету від митних платежів та ефективна робота митниці є запорукою здорового функціонування держави. Під час війни розслідування цих правопорушень стає важливим елементом у підвищенні обороноздатності країни.

Загалом у 2022 році працівники ДБР розслідували 576 кримінальних проваджень щодо злочинів у митній сфері, за результатами чого було повідомлено про підозру 156 особам, а щодо 119 осіб до суду було направлено 110 обвинувальних актів.

У закінчених кримінальних провадженнях ДБР встановило суму збитків державі, що перевищує 372 млн гривень. В результаті активної роботи ДБР, наприкінці року вдалося збільшити на 1 млрд грн надходження митних платежів до Державного бюджету України.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Україні звільняють керівництво митної служби' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube