Цинічне вбивство полонених в Оленівці виявило недолугість ООН і Червоного Хреста. Сьогодні півроку…


21:1529.01.2023

Україна обов’язково розслідує і доведе до спеціального трибуналу обставини вбивства українських військовополонених в Оленівці Донецької області, заявив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у неділю, в день, коли виповнилося півроку з дня трагедії.

-Для мене та кожного українця — це цинічна публічна страта українських військових, які опинилися в полоні. І за це немає прощення!

Фахівці говорять про те, що вибух відбувся всередині. Генпрокурор відзначав, що причиною цього вбивства або способом цього вбивства була термобарична зброя. Жодних атак з боку України, як це стверджують в РФ, – не було!

Натомість, Україна не отримала очікуваної реакції від міжнародної спільноти — немає успіхів у розслідуванні, і ніхто не домігся бодай допуску на місце трагедії. Я неодноразово публічно наголошував, що готовий поїхати на місце трагедії, аби ми всі дізналися правду. Правду, яку ми й так знаємо. Правду, яка відбивається болем у серцях українців.

Прикро, що не відреагував належним чином Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Незрозумілою лишається позиція ООН. Адже спочатку Генсекретар організував окрему місію в Оленівку. Однак не було докладено зусиль для зустрічей з українською стороною, щоб взяти напрацювання та документи щодо теракту. А вже через 5 місяців місію ООН розформували без жодної критики РФ, яка за увесь цей час не надала доступу ні представникам місії, ні українській стороні та фактично зірвала розслідування.

5 місяців — це великий термін для того, щоб замести сліди злочину, однак це малий термін для того, щоб про нього забути. Рідні та близькі загиблих ніколи цього не забудуть. І цього ніколи не забуде Україна!

Наша держава обов’язково поверне свої території. Наші Збройні сили відіб’ють кожен сантиметр української землі! Україна буде розслідувати вбивство наших військових в Оленівці. Впевнений, що це буде ще один окремий факт для спеціального трибуналу! І кожен злочинець отримає своє справедливе покарання, переконаний Лубінець.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Цинічне вбивство полонених в Оленівці виявило недолугість ООН і Червоного Хреста. Сьогодні півроку…' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube