Столтенберг вітає рішення союзників про нову зброю для України, сказав і про танки


18:3620.01.2023

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що він підтримує обіцянки союзників про передачу Україні нових пакетів озброєння, адже це допоможе країні захиститись від нових наступів Росії та перейти до контрнаступу.

Про це пише Spiegel.

“Той факт, що сотні нових бойових машин піхоти, бронетехніки та бойових танків тепер надаються Україні, це матиме величезне значення для країни… Ця підтримка не тільки дозволить українцям захиститися від нових наступів Росії, але й дозволить їм розпочати власні наступальні дії, щоб відвоювати територію”, – сказав Столтенберг.

Генеральний секретар НАТО також дав зрозуміти у Рамштайні, що він очікує й подальшого розвитку дискусії про можливу поставку німецьких танків Leopard 2.

Щодо постачання Німеччиною танків Leopard 2 Україні, то консультації продовжуватимуться. Про це Столтенберг сказав CNN.

Він наголосив, що з початку війни Росії проти України вид підтримки Києва постійно змінювався.

Столтенберг також додав, що Німеччина є одним із союзників, які найбільше підтримують Україну.

“Артилерія, боєприпаси, системи протиповітряної оборони, а тепер і бронетранспортери на кшталт Marder: Німеччина справді є лідером у підтримці України у багатьох-багатьох сферах”, – заявив він.

Нагадаємо, що рішення про передачу танків має вирішальне значення для України через ймовірність повторного наступу Росії. Польща може передати Leopard українським воїнам, не дочекавшись на рішення Німеччини.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Столтенберг вітає рішення союзників про нову зброю для України, сказав і про танки' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube