«Зараз не час пригальмовувати. На нас дивиться український народ. І історія дивиться на нас»:  стартував восьмий «Рамштайн»


12:0220.01.2023

Настає “вирішальний момент для України” та “вирішальне десятиліття для усього світу”, і тому союзники повинні дати Силам оборони якнайбільше і швидше за тих озброєнь, які потрібні зараз захисникам.

Про це глава Міноборони США Ллойд Остін заявив у вступному слові під час відкриття нової зустрічі коаліції союзників України у форматі “Рамштайн”, пише «ЛіГА.Новини».

“Леді та джентльмени, це переломний момент. Росія перегруповується, мобілізується і намагається переозброїтися. Зараз не час пригальмовувати. Зараз час копнути глибше. На нас дивиться український народ. На нас дивиться Кремль. І історія дивиться на нас”, – звернувся він до присутніх.

Остін пообіцяв, що “ми не здамося і не похитнемося в нашій рішучості” допомогти Україні захистити себе від імперіалістичної агресії росіян.

Глава Пентагону закликав партнерів “зберегти наш імпульс та нашу рішучість”.

“Я знаю, що ця зустріч лише зміцнить нашу єдність і наше прагнення”, – додав він.

Як повідомляло Інше ТВ, Новий пакет військової допомоги від США на $2,5 млрд.: яке озброєння до нього увійшло
Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Зараз не час пригальмовувати. На нас дивиться український народ. І історія дивиться на нас»:  стартував восьмий «Рамштайн»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube