Європарламент затвердив резолюцію про створення трибуналу для путіна


13:4719.01.2023

Депутати Європарламенту наполягають на створенні спеціального трибуналу для покарання за злочини росії у війні проти України.

Відповідну резолюцію Європарламент ухвалив 19 січня, пише УНН.

“У резолюції, ухваленій у четвер, депутати Європарламенту вимагають притягти до відповідальності політичне та військове керівництво росії за злочин агресії проти України”, – ідеться у повідомленні ЄП за підсумками голосування.

Європарламент заявляє, що звірства, скоєні російськими військами у Бучі, Ірпені та багатьох інших українських містах, свідчать про жорстокість війни та наголошують на важливості скоординованих міжнародних дій для притягнення винних до відповідальності відповідно до міжнародного права. Депутати Європарламенту закликають ЄС у тісній співпраці з Україною та міжнародною спільнотою домагатися створення спеціального міжнародного трибуналу для судового переслідування політичного та військового керівництва росії та її союзників.

Створення трибуналу, стверджують депутати Європарламенту, заповнить вакуум у міжнародному кримінальному правосудді та доповнить слідчі зусилля Міжнародного кримінального суду, оскільки він не може розслідувати злочин агресії, коли він стосується України.

Як повідомляло Інше ТВ, Єврокомісія розглядає створення міжнародної прокуратури для розслідування російської агресії в Україні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube