Єврокомісія розглядає створення міжнародної прокуратури для розслідування російської агресії в Україні


18:2018.01.2023

Виконавчий орган ЄС розглядає створення “міжнародної прокуратури” для розслідування злочину агресії в Україні. За допомогою такого кроку керівництво Росії може бути притягнуто до суду, оскільки Міжнародний кримінальний суд (МКС), який розпочав розслідування конфлікту, не може переслідувати Росію за злочин агресії.

Про це повідомляє ЛБ.

Комісар ЄС з питань юстиції Дідьє Рейндерс заявив Європейському парламенту, що залишаються “складні правові та політичні питання”, які потребують подальшого обговорення між державами ЄС та міжнародними партнерами.

Він наголосив, що слід розглянути механізм розслідування перед тим як дискусії щодо спеціального трибуналу зможуть отримати достатній консенсус і підтримку на міжнародному рівні.

Наразі навколо плану тривають обговорення юридичних і безпекових питань з Україною, МКС і агентством ЄС з судової співпраці Євроюстом.

Як очікується, на зустрічі у Страсбурзі цього тижня європарламентарі підтримають необов’язкову резолюцію, яка закликає до створення трибуналу.

Читайте: Березанська РГА передала в комунальну власність Коблівської громади майже 8 га узбережжя. Миколаївська прокуратура в суді довела, що це незаконно

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Єврокомісія розглядає створення міжнародної прокуратури для розслідування російської агресії в Україні' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube