«Тільки вигнання російських окупантів з української землі та ліквідація будь-яких можливостей росії тиснути на Україну та всю Європу означатиме відновлення тиші, безпеки і миру» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


20:0207.01.2023

«Ще раз вітаю з Різдвом Христовим усіх, хто святкує сьогодні. У цей день, який уже став історичним для України, для духовної незалежності нашого народу.

Я був радий сьогодні бачити, скільки людей, скільки наших воїнів прийшли на службу Божу в храм Києво-Печерської лаври – у те святе місце, яке є одним із витоків української культурної традиції.

Дуже важливо, що в лаврі сьогодні прозвучала і ще звучатиме щира молитва за Україну і що ніхто більше не буде робити українське чужим у Лаврі. Українська незалежність має бути міцною в усіх її елементах і буде такою. Завжди.

Ми з вами це забезпечуємо. І дуже важливо берегти й надалі такий настрій, який відчувався сьогодні. Настрій радості від посилення України і від здобуття історичної справедливості.

Я бажаю всім українцям і українкам, щоб саме такий настрій був у нас із вами частіше.

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 318 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Тільки вигнання російських окупантів з української землі та ліквідація будь-яких можливостей росії тиснути на Україну та всю Європу означатиме відновлення тиші, безпеки і миру» – звернення Зеленського (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube