Президент пропонує розширити повноваження трьох начальників військових адміністрацій в Миколаївській області


16:5527.12.2022

Як повідомляло Інше ТВ, 17 листопада в Миколаївській області утворено 3 місцевих військових адміністрації і призначено їх начальників.

Тепер Президент України пропонує Верховній Раді прийняти Постанову, яка надасть начальникам Горохівської сільської та Снігурівської міської військових адміністрацій Баштанського району, Первомайської селищної військової адміністрації Миколаївського району Миколаївської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”.

Проєкт Постанови оприлюднено на сайті Верховної Ради України і сьогодні, 27 грудня, надано для ознайомлення, передає Інше ТВ.

Як йдеться в пояснювальній записці до проекту Постанови, начальники названих військових адміністрацій населених пунктів у Миколаївській області не мають достатніх повноважень, зокрема для вирішення питань функціонування комунальних закладів, підприємств та установ на території відповідних територіальних громад, організації і спрямування роботи виконавчих органів відповідних сільської, селищної, міської рад, оскільки вони не наділені всім обсягом повноважень органів та посадових осіб місцевого самоврядування зазначених територіальних громад.

Тому пропонується затвердити, що начальник військової адміністрації, крім повноважень, віднесених до його компетенції цим Законом, здійснює повноваження сільської, селищної, міської ради, її виконавчого комітету, сільського, селищного, міського голови; може затвердити тимчасову структуру виконавчих органів сільської, селищної, міської ради (для працівників, посади яких не включені до тимчасових штатних розписів, оголошується простій або здійснюється їх переведення на рівнозначну чи нижчу посаду). А апарат сільської, селищної, міської ради та її виконавчого комітету, інші виконавчі органи, комунальні підприємства, установи та організації відповідної територіальної громади підпорядковуються начальнику відповідної військової адміністрації.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Президент пропонує розширити повноваження трьох начальників військових адміністрацій в Миколаївській області' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube