Рада ліквідувала скандальний ОАСК 


13:4213.12.2022

13 грудня Верховна Рада схвалила ліквідацію одіозного Окружного адміністративного суду Києва: “за” проголосували 310 депутатів.

Про це повідомили у Facebook нардеп Дмитро Гурін та Михайло Жернаков, голова правління Фундації DEJURE.

Згідно з регламентом, якщо хоч в одного депутата було б зауваження щодо прийняття законопроєкту в цілому, Рада не змогла б його прийняти. Зауважень не було.

Також Рада проголосувала за відправлення законопроєкту на невідкладний підпис президенту, повідомив LIGA.net співрозмовник в керівництві фракції Слуга народу.

Увечері 12 грудня комітет Ради з питань правової політики підтримав законопроєкти №5369 та №5370 про ліквідацію ОАСК.

ДОВІДКА№5369 було внесено до Ради ще у квітні 2021-го як “невідкладний”: там пропонується створити замість ОАСК новий суд – Київський міський окружний адмінсуд. Ініціативи з ліквідації ОАСК пішли після неодноразових скандалів: голова суду Павло Вовк та ще кілька суддів на основі таємних аудіозаписів підозрюються у створенні злочинної організації та захопленні влади.

ОАСК – суд першої інстанції, який розглядає спори щодо виборчого процесу, прийняття, проходження або звільнення з публічної служби, справи про оскарження рішень органів державної влади або місцевого самоврядування.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Рада ліквідувала скандальний ОАСК ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube