РФ щось активно вивозить з Китаю – фіксуються регулярні рейси важких “Русланів”, частина – з вимкненими транспондерами (ВІДЕО)


07:3328.11.2022

Росія почала активно щось перевозити з Китаю. Сервіси відстеження польотів фіксують регулярні рейси важких транспортних літаків Ан-124 “Руслан” російської компанії “Волга-Днепр”.

Про це інформує Defence Express.

Сервіси відстеження польотів фіксуються постійні рейси важких транспортних літаків Ан-124 “Руслан” російської компанії “Волга-Днепр” до Китаю. При цьому російські літаки не завжди вмикають транспорндер, що ускладнює їх відстеження. Загалом мова йде про близько десяти рейсів за останній тиждень.

На саму активність звернули увагу й у самому Китаї, де місцеві спотери викладають відео з посадкою Ан-124 “Руслан” російської компанії в аеропорті Чжэнчжоу. Також у коментарях до відео пояснюється, що літак прибув для того, щоб забрати “військову допомогу – екіпірування, бронежилети, шоломи, одяг тощо”.

Також сервіси відстеження польотів, зокрема Radarbox демонструє за останні сім днів дев’ять рейсів Ан-124 “Руслан” до Китаю та лише три у зворотному напрямі, що прямо говорить про вимкнений транспондер під час здійснення частини рейсів. До перевезень залучені літаки з бортовими номерами RA-82074, RA-82044, RA-82081.

Image 0

Стандартний рейс виконується за маршрутом Москва-Новосібірськ-Чжэнчжоу-Новосібірськ-Москва. Кінцевим пунктом одного з рейсів був Урумчі. Загалом Чжэнчжоу є потужним логістичним та промисловим центром та є потужної індустріальною високотехнологічною зоною, включно з підрозділами китайського оборонного гіганта Norinco. Урумчі також є виробничим майданчиком для цілого ряду промислових гігантів.

Такі регулярні польоти, тим паче літаками Ан-124 “Руслан” вимкнені транспонедри, а також дописи у китайських соцмережах наштовхують на висновок – РФ відправляє літаки за військовим вантажем. Більше того, за тим, який вкрай необхідний прямо зараз й не може чекати поки його доставлять залізницею.

Також варто зазначити, що знайдені рейси – це точно не всі, які РФ здійснила до Китаю з аналогічною метою. А лише те, що потрапило у сервіси моніторингу польоту цивільних літаків. Й про активність військової транспортної авіації РФ за аналогічними маршрутами можливо лише здогадуватись.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'РФ щось активно вивозить з Китаю – фіксуються регулярні рейси важких “Русланів”, частина – з вимкненими транспондерами (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube