Нардепка “Слуги народу” йде з партії – каже, через корупцію і заборону військовим і тероборонівцям бути її членами (ФОТО, ВІДЕО)


12:2925.10.2022

Одна з народних депутаток, Юлія Яцик, добровільно вирішила скласти заяву на вихід із цієї політичної партії “Слуга народу”.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук. За її словами, причиною цьому стала низка причин, яка пов’язана з діяльністю її співпартійців, які нібито “впливають на місцевих депутатів”, аби вони приймали потрібні їм рішення.

“Більше з політичною партією «Слуга народу» мене нічого не пов’язує. Ручне керування партійним осередком СН в Запорізькій області, якого забажали корумповані Олександр Старух, Геннадий Фукс та фаворитка смотрящого від Офісу Злата Некрисова для протягування потрібних їм і її співмешканцю Виктор Щербина корупційних голосувань, не залишило мені вибору.

За вказівкою Некрасової політичну раду, яку я очолювала до цього часу та до якої входили Mykhailo Fedorov і Павло Мельник, було безпідставно розпущено, та обрано «ручний» склад політради, за допомогою яких Некрасова впливатиме на місцевих депутатів, погрожуючи застосуванням імперативного мандату у разі неголосування за потрібні їй питання.

Рішення приймаю без вагань, бо розумію – точно у нас різні і шляхи, і цілі. А крім того, головою партії СН Olena Shuliak скеровано лист до місцевих осередків, згідно з яким за законом і Положенням про членство в партії СН забороняється військовослужбовцям, учасникам добровольчих формувань та тероборони.

Нардепка "Слуги народу" йде з партії - каже, через корупцію і заборону військовим і тероборонівцям бути її членами (ФОТО, ВІДЕО) 1
Нардепка "Слуги народу" йде з партії - каже, через корупцію і заборону військовим і тероборонівцям бути її членами (ФОТО, ВІДЕО) 3

Отже, вибір між членством в партії СН та участю в ДФТГ N6 і посадою радника командира 110-Ї Запорізької окремої бригади ТРО у мене навіть не стояв!

Саме тому я з легким серцем склала заяву про вихід з політичної партії «Слуга народу» і зітхнула з полегшенням… Дотримуючись присяги Народного Депутата України, продовжую працювати в інтересах народа України! – написала народна депутатка.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Нардепка “Слуги народу” йде з партії – каже, через корупцію і заборону військовим і тероборонівцям бути її членами (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube