Ріші Сунак залишився єдиним кандидатом, практично він вже прем’єр Британії


16:2924.10.2022

Пенні Мордонт відмовилася від участі у виборах лідера Консервативної партії і таким чином Ріші Сунак залишився єдиним кандидатом.

Про це повідомляє “Європейська правда“.

Мордонт написала у Twitter, що “зрозуміло, що колеги відчувають, що сьогодні нам потрібна визначеність”.

“Вони прийняли це рішення з добрими намірами на благо країни…В результаті, ми обрали нашого наступного прем’єр-міністра. Це рішення є історичним і ще раз демонструє різноманітність і талановитість нашої партії””, – йдеться у повідомленні.

Таким чином Ріші Сунак автоматично стане новим прем’єр-міністром.

Голова Комітету 1922 сер Грем Бреді підтвердив, що новий лідер Торі виступить перед парламентарями о 14:30 за британським часом (16:30 за Києвом).

“Можу підтвердити, що ми отримали одну кандидатуру, яка відповідає критеріям. Відповідно, Ріші Сунака обрано лідером Консервативної партії””, – сказав Бреді.

Сунак був єдиним кандидатом, якому вдалося зібрати 100 голосів, необхідні для участі у виборах нового лідера консерваторів. 

Колишній прем’єр Великої Британії Борис Джонсон у неділю оголосив про відмову брати участь у нових виборах лідера Консервативної партії.

Нагадаємо, прем’єрка Британії Ліз Трасс минулого тижня оголосила про відставку після шести тижнів перебування на посаді. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ріші Сунак залишився єдиним кандидатом, практично він вже прем’єр Британії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube