Україна продовжує експорт “зерновим коридором”, але рф затримує в Босфорі вже понад 170 суден – Мінінфраструктури


16:4524.10.2022

Україна відправила “зерновим коридором” Чорним морем ще шість суден з агропродукцією, але росія продовжує затримувати перевірку суден, і в Босфорі їх накопичилося вже понад 170. Про це заявили в Мінінфраструктури у понеділок, 24 жовтня, у Telegram, пише УНН.

У міністерстві вказують, що у межах “зернової ініціативи” ще 6 суден вийшли з портів Великої Одеси з 227 тис. тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи. Серед них балкер MBC DAISY, на борту якого 14 тис. тонн пшениці для Алжиру.

З моменту виходу першого судна з українським продовольством експортовано 8,8 млн тонн агропродукції. Всього з українських портів вийшло 386 суден із продовольством для країн Азії, Європи та Африки.

Цитата

“Враховуючи, що росія штучно затримує інспекцію суден в Босфорі (це призвело до черги в понад 170 суден), то українські порти змушені працювати лише на 25-30% своїх потужностей”, – наголосили у відомстві.

Читайте: Потужності зернового коридору знизилися

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна продовжує експорт “зерновим коридором”, але рф затримує в Босфорі вже понад 170 суден – Мінінфраструктури' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube