Якщо росія підготувала чергове підняття ставок і черговий ескалаційний крок – світ повинен максимально жорстко відреагувати, – Зеленський (ВIДЕО)


21:0323.10.2022

Коли сьогодні російський міністр оборони влаштовує телефонну карусель і обдзвонює іноземних міністрів із розповідями про так звану брудну ядерну бомбу, усі все добре розуміють. Розуміють, хто є джерелом усього брудного, що тільки можна уявити в цій війні.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

“Усюди, куди Росія принесла смерть і деградацію, ми повертаємо нормальне життя. Саме це – про українців. Там, де Україна, – ніколи не знищується життя. А ось там, куди приходить Росія, вона всюди залишає по собі масові могили, катівні, зруйновані міста й села, заміновану землю, знищену інфраструктуру і природні катастрофи. І якщо хтось і може застосувати ядерну зброю у нашій частині Європи, то це лише один субʼєкт – і цей субʼєкт як раз і наказав товаришу Шойгу кудись там телефонувати. Вважаю, що зараз світ повинен максимально жорстко відреагувати. Якщо Росія підготувала чергове підняття ставок і черговий ескалаційний крок – вона вже зараз, превентивно і до будь-якого нового свого «бруду», має побачити, що світ це не проковтне.” – сказав Зеленський.

Читайте: Франція після дзвінка Шойгу закликала РФ шукати мирне рішення щодо України

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Якщо росія підготувала чергове підняття ставок і черговий ескалаційний крок – світ повинен максимально жорстко відреагувати, – Зеленський (ВIДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube