Черговий пакет санкцій Євросоюзу проти росії має бути затверджений сьогодні – представник Польщі при ЄС


11:3204.10.2022

Анджей Садось, постійний представник Польщі при ЄС заявив журналістам, що робота над наступним пакетом санкцій проти Росії набирає обертів.

Він додав, що рішення будуть прийняті у вівторок, 4 жовтня.

Про це повідомило «Польське радіо», передає Інше ТВ.

«Європейська Комісія підготувала новий, оновлений пакет санкційних пропозицій. Зараз у нас є така собі процедура мовчання. Столиці держав-учасниць мають до завтра до 10 години ранку підтвердити, що проблемні положення, які ще потрібно було доопрацювати, прийняті. Завтра в другій половині дня ми вже починаємо формальну процедуру ухвалення санкційного пакету», — сказав він.

Він зазначив, що, на його думку, домовленість буде досягнута.

Посол Польщі зауважив, що пропозиції Польщі були набагато амбітнішими. «Однак так відбувається з кожним пакетом санкцій. Важливий час, і важливо зберегти єдність, а також певний рівень амбіцій. На мою думку, це хороший пакет, зокрема через запровадження правового критерію, щоб не допустити обходу санкцій», — сказав він. Йдеться про можливість застосування санкцій до тих, хто причетний до обходу обмежень.

Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн 27 вересня оприлюднила восьмий пакет санкцій проти Росії, який додатково обмежує торгівлю з цією країною та накладає обмеження на окремих осіб. Це відповідь на подальшу ескалацію агресії Кремля проти України.

За її оцінками, нові торговельні обмеження, які мають охопити подальші заборони на імпорт російської продукції, позбавлять Росію 7 млрд євро доходу. Крім того, буде розширено перелік товарів, експорт яких заборонено, – до нього увійдуть електронні компоненти та хімікати, які використовуються у військовій та авіаційній промисловості.

Крім того, пакет санкцій створить правову основу для встановлення лімітів цін на нафту й заборонить громадянам ЄС входити до керівних органів російських державних підприємств.
Також очільник дипломатії ЄС Жозеп Боррель повідомив про розширення списку осіб та організацій, щодо яких будуть застосовуватися індивідуальні санкції.

Як повідомляло Інше ТВ, Нові санкції ЄС проти РФ можуть бути затверджені дуже швидко

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Черговий пакет санкцій Євросоюзу проти росії має бути затверджений сьогодні – представник Польщі при ЄС' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube