РосЗМІ стверджують, що українські полонені з Оленівки нібито хочуть вступити в козачий батальйон “ДНР”


06:4625.09.2022

За інформацією російських пропагандистів, українські військовополонені навіть вирішили “голосувати на референдумі” в окупованій Донецькій області.

У так званому “референдумі” щодо приєднання “ДНР” до Російської Федерації нібито взяли участь 57 військовополонених із паспортами України, яких утримують у колонії Оленівки. Як повідомляє агентство ТАСС, у них у паспортах нібито стоїть відмітка про прописку в “ДНР”, що нібито дало їм право брати участь у фейковому референдумі, який відбувається під наглядом “спостерігачів з Італії”.

Російські пропагандисти далі опублікували відео, на якому “голова Народної ради ДНР” Володимир Бідьовка спілкується з людьми, вишикуваними в шеренгу, і каже їм про їхнє право взяти участь у “голосуванні”.

“Сьогодні, оскільки ви всі вихідці з колишньої Донецької області, у вас є право проголосувати. Тому ті, хто бажає, сьогодні їм це право надається”, — говорить на камеру Бідьовка.

Також у росЗМІ повідомили, що 44 військовослужбовці ЗСУ, з них 11 чоловіків та 23 жінки, нібито звернулися до “народної ради ДНР” з проханням про набуття громадянства. А згодом до Бідьовки звернулися військовополонені з Оленівки нібито з проханням прийняти їх у якийсь козачий батальйон імені Богдана Хмельницького, який формується у “ДНР”.

полонені зсу в днр
полонені зсу в днр

Раніше повідомлялося, що російські військові в окупованій частині Луганської області влаштували в день “референдуму” поквартирний обхід із метою виявити противників “голосування”. За словами голова обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, усіх незгодних у майбутньому можуть мобілізувати.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'РосЗМІ стверджують, що українські полонені з Оленівки нібито хочуть вступити в козачий батальйон “ДНР”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube