Зеленський присвоїв звання Герой України Сергію Сові і звернувся до росіян (ВІДЕО)


21:5924.09.2022

«Сьогодні я підписав указ про присвоєння звання Герой України Сергію Сові – бійцю славетної 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр». Він захищав нашу державу від початку війни у 2014 році, боровся за Піски, за Донецький аеропорт. Після 24 лютого воював на Харківщині. Сергій Сова віддав своє життя за Україну. Усі ми бачили фотографію його руки із синьо-жовтими браслетами на запʼясті. Він носив їх як оберіг із 2014 року. І ця фотографія – одна з перших світлин з Ізюму, із місця масового поховання в лісі, яке було виявлене, коли окупанти втекли. Вічна памʼять і шана герою! Також я присвоїв почесну відзнаку «За мужність та відвагу» трьом нашим бригадам. Першій окремій танковій Сіверській бригаді. Сороковій окремій артилерійській бригаді. Пʼятдесят сьомій окремій мотопіхотній бригаді. Слава всім нашим героям! Слава нашому незламному народу!»

Про це йдеться у зверненні Володимира Зеленського наприкінці 213-го дня війни.

Є там і звернення до росіян. Російською:

«Ещё раз хочу сказать для русских по-русски.

Объявленная Россией преступная мобилизация не случайно сразу была названа самими же гражданами России могилизацией. Российских командиров не волнуют жизни россиян – им просто нужно заполнить пустые места, оставшиеся после убитых, раненых, сбежавших или пленённых российских солдат.

Кем будут заполняться эти места, вашу власть не волнует. Хоть молодыми айтишниками, которые вообще не служили, хоть пенсионерами, которые служили разве что в советской армии.

Для вас наступил ключевой момент: именно сейчас решается, закончится ли ваша жизнь.

Не взять повестку лучше, чем погибнуть на чужой земле военным преступником. Убежать от преступной мобилизации лучше, чем быть искалеченным и потом ещё отвечать перед судом за участие в агрессивной войне. Сдаться в украинский плен лучше, чем погибнуть под ударами нашего оружия.

Героїзм і мужність наших воїнів, прагнення до незалежності та справедливості, яке обʼєднало весь наш народ, не залишають жодних сумнівів у тому, що Україна переможе і що всі окупанти на нашій території обовʼязково будуть розбиті.

Слава Україні!».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський присвоїв звання Герой України Сергію Сові і звернувся до росіян (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube