З полону звільнили 7 громадян Шрі-Ланки – рашисти відривали їм нігті і вимагали “money” (ФОТО)


21:4418.09.2022

Поліція Харківщини повідомила деталі про полон семи громадян Шрі-Ланки, яким вдалося звільнитися після деокупації області.

Подробиці розповів начальник слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов у Facebook.

З полону звільнили 7 громадян Шрі-Ланки - рашисти відривали їм нігті і вимагали "money" (ФОТО) 1

-Слідчому управлінню стало відомо про ще одну жахливу історію, як трапилась під час окупації Харківської області. Це розповіли іноземці, коли опинилися під захистом української поліції.

Сім громадян Шрі-Ланки – жінка та 6 чоловіків на початку повномасштабного вторгнення знаходились у Купянську. Вони злякались війни, та вирішили нікуди не виїжджати, а заховатись. У травні вони намагались пішки дійти до Харкова. Але на першому ж блокпосту армії рф їх затримали, зв’язали їм руки, вдягли мішки на голову та відвезли до імпровізованої в’язниці у Вовчанську. Там шрі-ланкійців тримали у нелюдяних умовах, змушували працювати прибиральниками. Жінку тримали в карцері два місяці! Двом з них відривали нігті, одного били дверима по голові.

Так як рашисти не спілкуються англійською, то іноземці так і не зрозуміли, що взагалі росіяни від них хотіли, і за що їх катували. Єдине, що вони зрозуміли – росіяни під час тортур казали “money”. Судячи з цього, друга армія світу вимагала з затриманих іноземців з Шрі-ланки гроші.

Після деокупації Вовчанську іноземці знову вирішили піти до Харкова пішки – і по дорозі їх зустрів охоронець готелю, який приютив та повідомив про це українській поліції. Слідче управління наразі проводить слідчі дії, допитує їх в якості потерпілих, та встановлює усі деталі. Вже є зв’язок з посольством Шрі-Ланки, а усім іноземцям поліцією забезпечено безпеку та належні умови для проживання.

Такі жахи не можуть бути в тиші, кожен повинен знати про це”, – переконаний поліцейський.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube