Внаслідок пожежі, яка сталася через російські обстріли, був розвантажений та відключений від мережі енергоблок №6 ЗАЕС – «Енергоатом»


15:5705.09.2022

Сьогодні, 5 вересня, внаслідок пожежі, яка сталася через російські обстріли, був розвантажений та відключений від мережі 6-й енергоблок Запорізької АЕС.

Про це йдеться у заяві НАЕК «Енергоатом», оприлюдненій на телеграм-каналі компанії, передає Інше ТВ.

«Протягом останніх трьох діб російські окупаційні війська продовжують інтенсивні обстріли території навколо Запорізької АЕС. Внаслідок цього були пошкоджені та відключені лінії електропередачі (ЛЕП) 750 кВ ЗАЕС – Дніпровська, 330 кВ ЗаТЕС – Каховська та ЛЕП 330 кВ ЗаТЕС – Мелітополь. Також пошкоджений АТ 750/330 кВ ЗАЕС. Інші лінії вузла ЗАЕС/ЗаТЕС зазнали пошкоджень ще раніше.

Сьогодні, 5 вересня 2022 року, внаслідок пожежі, яка сталася через обстріли, була відімкнена ЛЕП 330 кВ ЗаТЕС – Феросплавна, тобто остання лінія, яка з`єднувала вузол ЗАЕС/ЗаТЕС із енергосистемою України! Як наслідок – був розвантажений та відключений від мережі енергоблок №6, який зараз живить власні потреби ЗАЕС”, – йдеться в заяві НАЕК “Енергоатом”.

Як повідомляло Інше ТВ, Місія МАГАТЕ покинула Запорізьку АЕС – росЗМІ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Внаслідок пожежі, яка сталася через російські обстріли, був розвантажений та відключений від мережі енергоблок №6 ЗАЕС – «Енергоатом»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube