На Запоріжжі чиновники масштабно розкрадали гуманітарку – продали через магазини 22 морських контейнери і 390 вагонів допомоги


08:1431.08.2022

Агент НАБУ Євген Шевченко оприлюднив інформацію про масштаби розкрадання гуманітарної допомоги у Запоріжжі.

Про це він написав у фейсбуці. 

Шевченко зазначив: “Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі “АТБ” і “Сільпо”!

Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено – увага:

– 22 морські контейнери!!!

– 389 залізничних вагонів!!!

– 220 вантажних автомобілів!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться – мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими виродками:

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух 

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина 

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова 

Дивіться, які вони патріоти у фейсбуці – всі з прапорцями… готуйтесь до тюрьми, гниди”, – написав він.

В НАБУ з цього приводу повідомили наступне:

У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що НАБУ та САП спільно із Департаментом контррозвідки СБУ проводять понад 20 обшуків у Запоріжжі, зокрема у приміщеннях міськради, обласної військової обладміністрації, складських приміщеннях та у житлових приміщеннях можливих причетних до злочину осіб.

Слідча дія санкціонована і здійснюється у межах розслідування за фактом можливого незаконного привласнення гуманітарної допомоги, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та незаконного збагачення. 

Під час обшуків у посадовців Запорізької міської ради виявлено незареєстровану вогнепальну зброю та набої до неї, а також грошові кошти в значних обсягах.

Попередня правова кваліфікація вчинених кримінальних правопорушень — ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 та ст. 368-5 КК України.
Звертаємо увагу, що обшук – це одна з багатьох слідчих дій, що проводять в межах розслідування, і не свідчить про винуватість осіб, а є лише одним із інструментів для здобуття доказів.

Відомості про цей факт були здобуті детективами Національного бюро за інформаційного сприяння Служби зовнішньої розвідки України.
Наразі слідчі дії тривають, деталі – згодом.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Запоріжжі чиновники масштабно розкрадали гуманітарку – продали через магазини 22 морських контейнери і 390 вагонів допомоги' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube