Ворог стягує додаткові сили під Херсон


05:3828.07.2022

Російські загарбники стягують додаткові сили на південь України, зокрема, у Херсонську область, але українці націлені звільняти окуповані території.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі марафону новин.

Данілова попросили прокоментувати слова президента Володимира Зеленського під час звернення до делегації американського Конгресу про те, що в України залишилося лише кілька тижнів, щоб повернути території, захоплені Росією, перш ніж зробити це стане набагато важче.

Журналісти питали, як він оцінює імовірність звільнення окупованих територій за ці 3-6 тижнів.

“Ворог стягує максимальну кількість сил на Херсонському напрямку почався дуже потужний рух їхніх військ, вони стягують додаткові сили. Я точно знаю, що наші війська будують робити все, що від них залежить, щоб у ті терміни, які ставить президент, щоб вони в них вклалися.

Хочу сказати, що в будь-якому випадку перемога буде за нами – тижнем раніше, тижнем пізніше. Усі заряджені на перемогу, націлені на те, щоб якомога скоріше вигнати ворога з нашої країни”.

Секретар РНБО також зазначив, що наразі активізація у поставках зброї для України “є дуже потужною”, а те, як українські захисники уміють цю зброю філігранно використовувати, можна було побачити на Антонівському мосту у Херсоні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ворог стягує додаткові сили під Херсон' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube