Національний банк України підтримує обсяги продажу валюти на рекордному рівні. Про це пише Кореспондент.
Так, на поточному тижні за п’ять робочих днів НБУ продав 1 млрд 319 млн доларів на міжбанківському валютному ринку, що практично відповідає показнику минулого тижня (1 млрд 396 млн доларів). Цей обсяг є третім з початку року. Вже третій тиждень поспіль регулятор продає понад 1 млрд доларів.
Загалом за останні шість місяців Нацбанк продав на міжбанку 22 млрд 704 млн доларів і взагалі не купував валюту. Регулятор забезпечує попит ринку виключно за рахунок власних резервів.
