З початку року на Миколаївщині сплачено 4,3 млрд грн єдиного внеску


11:0308.05.2024

За 4 місяці 2024 року Миколаївщиною забезпечено 4,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), що на 13,4% або на 509 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді 2023 року.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Податківці нагадали, що через несплату єдиного внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання пенсії за віком, інвалідністю та в інших випадках, передбачених законодавством, адже пенсію буде призначено тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

У випадку, коли роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників через те, що працівнику платять зарплату «в конвертах» без сплати страхових внесків, то періоди, за які ці внески не сплачені, «випадають» із страхового стажу найманого працівника та не включаються в розрахунок розміру пенсії.

Своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам достойне пенсійне забезпечення!

Як повідомляло Інше ТВ, Платники податків сплатили до місцевих бюджетів Миколаївщини понад 2,8 млрд.грн. податкових платежів© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube