Уряд скасував обмеження розрахунків за імпорт товарів і послуг


15:1807.05.2024

Кабінет міністрів України скасував обмеження розрахунків за імпорт товарів і послуг. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає УНН.

Ми скасовуємо постанову Кабінету Міністрів №153, яка обмежувала розрахунки за імпорт товарів і послуг – повідомив Шмигаль.

Так, було скасовано постанову Кабінету Міністрів №153, яка обмежувала розрахунки за імпорт товарів і послуг.

“Це те, що дуже важливо для бізнесу. Така лібералізація відкриє нові можливості для українських підприємців — виходити на нові ринки, посилювати український експорт, створювати нові проекти та нові робочі місця в Україні”, — відзначив прем’єр-міністр.

Як зауважив Шмигаль, це рішення Уряду вкладається у більш широку політику дерегуляції. Вже переглянуто більше тисячі дозволів, ліцензій та довідок, які регулюють взаємодію держави та бізнесу.

“Частина буде повністю скасована, частина — спрощена, частина — переведена в цифру. Постійно працюємо над цим”, — наголосив Шмигаль.

Денис підкреслив, що обороноздатність нашої країни напряму залежить від того, наскільки сильною є наша економіка. Саме український бізнес сьогодні є основою відновлення, розвитку та успіху.

“Тому в економічній політиці у нас є два глобальних завдання. Перше — це програми підтримки бізнесу та стимулювання економічної активності. Друге — це створити бізнес-клімат, де підприємці можуть реалізувати всі свої можливості та амбіції”, — відзначив прем’єр-міністр.

Читайте: Сенат США проголосував за заборону на імпорт урану з РФ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube