РФ скорочує видобуток нафти – ЗМІ


13:2426.03.2024

Російська влада наказала компаніям скоротити видобуток нафти у другому кварталі до дев’яти мільйонів барелів на день до кінця червня – відповідно до своїх зобов’язань перед ОПЕК+. Про це повідомило агентство Reuters із посиланням на власні джерела, пише Кореспондент.

Зазначається, що для кожної компанії були поставлені конкретні цілі щодо скорочення видобутку.

Джерела Reuters заявили, що скорочення виробництва сприятиме сезонному піку технічного обслуговування на нафтопереробних заводах, багато з яких вже скоротили виробництво палива в результаті збоїв і атак українських безпілотників.

Наприкінці минулого місяця віце-прем’єр-міністр Росії Олександр Новак заявив, що видобуток російської нафти становить 9,5 млн барелів на добу.

Видобуток нафти в Росії в квітні, травні та червні впаде приблизно на 3,6%, 4,1% і 4,9% відповідно до березня та відповідно до обіцянок Росії добровільно скоротити видобуток, показали дані, надані джерелами, і розрахунки Reuters.

Новак заявив, що Росія скоротить видобуток додатково на 350 тис барелів на добу в квітні, а експорт буде скорочений порівняно з березневим рівнем на 121 тис барелів на добу. У травні видобуток скоротиться на 400 тис барелів на добу, а експорт ще на 71 тис барелів на добу. У червні всі додаткові скорочення будуть від видобутку нафти.

Читайте: Ні ночі без НПЗ. Цього разу в РФ вибухнув Калузький нафтохім (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube