Життя вирівнюється? Kernel формує свій флот, запустив термінал в Чорноморську і купив у Рені


13:2110.03.2024

Агрохолдинг Kernel у грудні 2023 року придбав третє судно, збільшивши транспортно-логістичний потенціал.

Про це говориться у звіті компанії на Варшавській фондовій біржі, передає АгроПортал.

«У грудні 2023 року група придбала балкер для зернових культур вантажопідйомністю 50 тис. т», — говориться у повідомленні. 

Також холдинг 2024 року запустив перевантажувальний термінал рослинних олій у порту Чорноморськ, який був придбаний в липні торік. Об’єкт не діяв і не обслуговувався належним чином упродовж тривалого періоду, а в січні на терміналі почалося завантаження першого судна соняшниковою олією.

Водночас Kernel завершив придбання 100% корпоративних прав ТОВ «Рені-Ойл» — термінала з перевалки соняшникової олії з одноразовим зберіганням соняшникової олії 15 тис. т у порту Рені за $24,75 млн. Цей актив важливий з погляду можливості експортувати агропродукцію у разі блокади чорноморських портів.

Для довідки: Kernel до війни був найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії, провідним виробником та постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішні продажі соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах та портових терміналах.

Нагадаємо також: Збитки від пошкодженого та втраченого майна сільгосптоваровиробниками Миколаївщини орієнтовно складають 5,5 млрд. грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube