У Польщі заявили про надмірний імпорт агропродукції з України


06:0605.02.2024

Міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський заявив, що перевірка на кордоні виявила надмірний імпорт агропродукції з України.

Як пише “Європейська правда”, про це йдеться в повідомленні його відомства.

“Підтверджується надмірний імпорт на наш ринок цукру, олії та продуктів переробки зернових, таких як борошно, зернові напівфабрикати, особливо кукурудзи”, – зазначив міністр сільського господарства.

За його словами, перевірки, проведені на прикордонних переходах, показали необхідність посилення ветеринарної інспекції та залучення додаткових ветеринарів.

“Викликає занепокоєння і те, що кінцевими одержувачами багатьох поставок є країни Балтії – Литва та Латвія. Можна припустити, що товари, які до них перевозять, повернуться назад до Польщі”, – сказав Секерський.

Очільник Мінагрополітики поскаржився, що великий експорт товарів з України до країн ЄС витісняє польських виробників з ринків ЄС.

“У контексті ситуації на ринку м’яса птиці викликає подив великий експорт одноденних курчат з країн ЄС в Україну. Нам потрібен глибокий аналіз на основі детальних даних”, – резюмував Секерський.

Як повідомляло Інше ТВ, раніше у Польщі анонсували посилення контролю та активізацію перевірок на кордоні з Україною© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube