Одеський винзавод оштрафували за продаж несправжнього Prosecco – на мільйон (ФОТО)


12:2303.01.2024

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ “Таїрово Вайнері” за неправомірне використання позначення Prosecco, яке раніше почали використовувати учасники об’єднання Consorzio di tutela della Denominazione di Origine Controllata Prosecco (Італія).

Справу розпочали за заявою італійського об’єднання виноробів, які вимагали захисту найменування “Prosecco”, повідомляє пресслужба АМКУ.

Комітет встановив, що ТОВ “Таїрово Вайнері” почало використовувати позначення “Proseccoу” в маркуванні власної виноробної продукції пізніше за учасників консорціуму та без отримання їхнього дозволу (згоди).

Одеський винзавод оштрафували за продаж несправжнього Prosecco - на мільйон (ФОТО) 1
Одеський винзавод оштрафували за продаж несправжнього Prosecco - на мільйон (ФОТО) 3

“Такі дії могли призвести до змішування діяльності ТОВ “Таїрово Вайнері” із діяльністю учасників консорціуму та надати неправомірні переваги у конкуренції внаслідок використання ділової репутації таких учасників. Про зазначене свідчать результати опитування споживачів, проведеного Комітетом”, – зазначається в повідомленні.

Відтак, АМКУ визнав дії українського виробника порушенням закону “Про захист від недобросовісної конкуренції” та оштрафував його на понад 946 000 грн.

За даними у системі YouControl, ТОВ “Таїрово Вайнері” було зареєстровано в Овідіополі Одеської області у вересні 2016 року, зараз компанія перебуває у стані припинення, зазаначає Ліга. Її власником був Сергій Кісельов. Компанія виробляла алкогольну продукцію під брендами Ореанда та низкою інших. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube